Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Vratové systémy Růžička - o firmě

O firmě

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili požadavky velkého množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem. Ke každé zakázce přistupujeme velmi zodpovědně a snažíme se o naplnění letitého hesla „náš zákazník – náš pán“. Naší nejlepší reklamou je Vaše spokojenost s dodaným výrobkem a našimi službami.

Jsme autorizovaným dealerem zn. HÖRMANN, dodáváme garážová a průmyslová vrata s pohony, nakládací můstky, těsnící límce, rychloběžná vrata, protiprůvanové clony a dveře. Dále do naší nabídky řadíme výrobu vlastních rotačních a posuvných bran, vchodových branek a plotových dílců. Tyto brány osazujeme pohony a ovládáním zn. Hörmann, Nice a Fadini. V neposlední řadě dodáváme vjezdové závory, parkovací zábrany a parkovací sloupy.

Naši montážní pracovníci jsou řádně školeni pro ideální pracovní výkony a jsou opravdovými odborníky ve svém oboru. Přesvědčte se o naší profesionalitě a vstřícném přístupu při řešení Vašich zakázek, náš tým je Vám plně k dispozici !

František Růžička

podpis

Autorizovaný prodejce Hormann

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám