Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.
Poptávka sekčních garážových vrat

Jméno a příjmení *

Zadejte vaše jméno a příjmení.

E-mailová adresa *

Zadejte emailovou adresu, na kterou si přejete kontaktovat.

Telefon

Zadejte telefonní číslo, na které si přejete být kontaktován(a).

Typ vrat

Jednostěnná vrata LTE jsou příznivou variantou, ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebují žádnou tepelnou izolaci.

Dvoustěnná vrata EPU s dobrou tepelnou izolací jsou řešením, kdy Vaše garáž navazuje přímo na dům, nebo kdy z garáže vede vchod do domu.

Dvoustěnná vrata LPU poskytují nejlepší možnou izolaci. Lze je doporučit, když garáž používáte současně jako dílnu, nebo když chcete snížit náklady na energii. 42 mm silné lamely kromě toho zajišťují ještě větší stabilitu a klidnější chod vrat.

Povrchová úprava lamel

Rozhodněte se mezi třemi atraktivními povrchy odolnými proti povětrnosti u ocelových vrat: Woodgrain, Silkgrain nebo Micrograin. Povrchy jsou optimálně chráněny proti korozi, déšť bez problémů stéká a povrch do značné míry zamezuje usazování nečistot z okolí.

Barevná úprava

Standardně se vrata dodávají v cenově příznivém odstínu šedobílé RAL 9002.

Povrch Decograin lze dodat v pěti variantách s dřevěným dekorem: světlý dub, zlatý dub, tmavý dub, tmavý dub - rustical, Rosewood nebo v působivém provedení Titan Metallic.

Upřednostňujete-li barvy, vrata lze objednat v 15 cenově výhodných přednostních barevných odstínech nebo si lze zvolit vlastní z přibližně 200 barevných odstínů RAL.

Vyobrazení barev a povrchů se může částečně lišit od skutečnosti, při osobní konzultaci s námi nahlédnete do věrných vzorníků Hörmann.

Rozměry (mm) *

A

B

C1

C2

D

E

F1

F2

G

H

Rozměry zadejte v milimetrech. Pokud nemáte možnost momentálně získat požadované rozměry, vyplňte alespoň šířku a výšku otvoru pro garážová vrata.

Město instalace *

Zadejte město, ve kterém proběhne případná montáž garážových vrat.

Odeslat

Kliknutím na tlačítko odešlete formulář.

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám