Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Servis

Firma Vratové systémy František Růžička pro všechny naše zákazníky, ale i pro zákazníky dalších firem, nabízí uzavření SERVISNÍ SMLOUVY,  která zaručuje jednak pravidelný servis dodaných zařízení a dále řeší servisní zásahy v případě poruchy, nebo poškození.

Servisní smlouvu je možno uzavřít dle Vašich představ, např. s požadavkem na servisní zásah do 24 hodin, pravidelným servisním intervalem atd.. Samozřejmostí je vedení naší vlastní databáze servisních intervalů, s oslovením zákazníka a návrhem termínu.

Naše firma disponuje servisním technikem, určeným výhradně pro servisní zásahy a pravidelné servisní prohlídky.

Disponujeme širokou skladovou zásobou náhradních dílů a opravy tedy ve většině případů řešíme ihned při prvním příjezdu servisního technika. V případě, že se jedná o neskladový náhradní díl, vyvíjíme maximální úsilí, při zajištění minimální dodací lhůty dodání z výrobních závodů do naší společnosti a tím i ke konečnému uživateli.

Pravidelným servisem dodaných zařízení se podstatně zvyšuje jejich životnost a šetří finanční prostředky vynaložené na servis – uzavřete tedy s naší firmou výhodu ve formě Servisní smlouvy !!!

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám