Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Vratové systémy Růžička - dveře

S jistotou první volba: víceúčelové dveře Hörmann

Ocelové dveře od specialisty vám zaručí jistotu. Například jistotu při plánování. Hörmann umožňuje dosažení stejného vzhledu, takže můžete pro svůj objekt kombinovat téměř všechny dveře. Další velká výhoda: od firmy Hörmann obdržíte u jednoho dodavatele všechny dveře, které potřebujete. Zvolíte si přesně ty funkce dveří, které potřebujete pro svůj objekt: protipožární odolnost, kouřotěsnost, protihlukovou izolaci a ochranu proti vloupání.
Vsaďte na značkovou kvalitu Hörmann.

Multifunkční dveře

Protihlukové dveře, bezpečnostní funkce, víceúčelové dveře. Máte plány a projekty. Máte představivost pro přetváření prostorů. Máte myšlenky, díky kterým budou budovy nejen funkční, ale také příjemnější pro lidi, kteří v nich žijí a pracují. Společnost Hörmann vám pomůže realizovat mnohotvárná řešení ocelových dveří pro stavby objektů. S nimi budou vaše projekty přehlídkou úspěchů.

Praktické pro plánování při stavbě budov, jeden partner pro všechno.

Ocelové dveře od firmy Hörmann jsou více než funkční dveře. Vyznačují se identickým vzhledem. Výhoda pro architekty a stavebníky: dveře pro různé funkční požadavky, které jsou vestavěné na stejné úrovni budovy, se k sobě dokonale hodí.

 

Vchodové dveře

Krásný tvar, bezpečnost a dobrá tepelná izolace. Dveře ThermoPro můžete dostat ve variantách zárubně, prahu a uzamykání, které jsou zde vyobrazeny. Všechny dveře jsou velmi vhodné pro vedlejší vchody, pro domovní vchod doporučujeme hliníkové dveřní křídlo a hliníkovou zárubeň s nejlepší tepelnou izolací. U dveřního křídla můžete volit mezi cenově výhodným provedením z oceli a hliníkovým dveřním křídlem pro prvotřídní vzhled a nejlepší tepelnou izolaci.

Nastavte zlodějům 6 bezpečnostních bodů

Máte ještě staré vnější dveře do sklepa, které zloději nepozorovaně vypáčí během několika sekund? Pokud jsou otevřené dveře do sklepa, je otevřený i celý dům. Zajistěte proto i zadní stranu svého domu bezpečnostními dveřmi Hörmann KSi.

 

Vnitřní dveře

Hörmann Vám nabízí pro novostavby a modernizace dveří pro všechny stavební oblasti do oceli, oceli/dřeva a hliníku z jedné ruky. Tento program přesvědčuje díky vysoké kvalitě, barevnému uspořádání a různých variant vybavení.

Kvalitní dveře pro novostavby i modernizace

Společnost Hörmann vám nabízí dveře pro všechny části domu, z oceli, kombinace oceli se dřevem a hliníku, vše od jednoho výrobce. Tento program přesvědčuje vysokou kvalitou, barevným ztvárněním a mnoha variantami výbavy, a také atraktivním poměrem cena/výkon. V katalogu Vnitřní dveře, který najdete níže, jsou uvedeny podrobné informace o rozsáhlém programu pro stavbu objektů.

 

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám