Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Vchodové dveře

Krásný tvar, bezpečnost a dobrá tepelná izolace. Dveře ThermoPro můžete dostat ve variantách zárubně, prahu a uzamykání, které jsou zde vyobrazeny. Všechny dveře jsou velmi vhodné pro vedlejší vchody, pro domovní vchod doporučujeme hliníkové dveřní křídlo a hliníkovou zárubeň s nejlepší tepelnou izolací. U dveřního křídla můžete volit mezi cenově výhodným provedením z oceli a hliníkovým dveřním křídlem pro prvotřídní vzhled a nejlepší tepelnou izolaci.

Nastavte zlodějům 6 bezpečnostních bodů

Máte ještě staré vnější dveře do sklepa, které zloději nepozorovaně vypáčí během několika sekund? Pokud jsou otevřené dveře do sklepa, je otevřený i celý dům. Zajistěte proto i zadní stranu svého domu bezpečnostními dveřmi Hörmann KSi.

Ochrana proti vytažení a odvrtání

Bezpečnostní kování klika-koule podle DIN 18257 (třída ES1) s ochranou proti vytažení. Eloxovaný hliník, na přání kartáčovaná ušlechtilá ocel. Profi lová cylindrická vložka podle DIN 18252 PZ-2-BS nebo kruhová cylindrická vložka, chráněná proti odvrtání. Tři klíče, bezpečnostní doklad pro náhradní klíče.

Vyzkoušená bezpečnost

Firma Hörmann vyrábí již po desetiletí osvědčené bezpečnostní dveře. Tak, jak to doporučují bezpečnostní experti, pojišťovny a policie pro různé vnější a vnitřní bezpečnostní oblasti. To je bezpečnost s účinnou ochranou jak pro Vás, tak pro Vaše cennosti. Bezpečnostní dveře Hörmann KSi jsou vícenásobně zamknuté a zajištěné proti odvrtání. Zkoušené podle evropské normy DIN ENV 1627 na straně závěsů a na straně proti závěsů. Třída odolnosti 2. Tyto bezpečnostní dveře, bránící vloupání, dodávané jako dveřní prvek, připravený k montáži, jsou ideální pro sklep a vedlejší budovu. Chrání proti chladu a hluku. Hodnota tepelné izolace: U = 1.7 W/m2 K Hodnota zvukové izolace: Rw přibližně 32 dB (při zapuštěném podlahovém těsnění). Kromě toho odpovídají dveře KSi vysokým požadavkům klimatické třídy III (skupina zatížení S) a jsou zkoušené podle RAL-RG 426.

Ochrana proti korozi

Kompletně z pozinkované oceli a navíc se základním práškovým nátěrem - komaxit. Provozní bílá (podle RAL 9016). Záruka vysoce kvalitní dlouhodobé ochrany.

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám