Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Vnitřní dveře

Hörmann Vám nabízí pro novostavby a modernizace dveří pro všechny stavební oblasti do oceli, oceli/dřeva a hliníku z jedné ruky. Tento program přesvědčuje díky vysoké kvalitě, barevnému uspořádání a různých variant vybavení.

Kvalitní dveře pro novostavby i modernizace

Společnost Hörmann vám nabízí dveře pro všechny části domu, z oceli, kombinace oceli se dřevem a hliníku, vše od jednoho výrobce. Tento program přesvědčuje vysokou kvalitou, barevným ztvárněním a mnoha variantami výbavy, a také atraktivním poměrem cena/výkon. V katalogu Vnitřní dveře, který najdete níže, jsou uvedeny podrobné informace o rozsáhlém programu pro stavbu objektů.

Rozmanitost je naší silnou stránkou, řídíme se Vaším přáním

Komunikativní hliníkové dveřeJiž zvenčí je vidět, zda je v místnosti partner rozhovoru. Typické provelkoplošně prosklené hliníkové dveře AZ-40 s jejich úzkými profily.Vnitřní dveře Hörmann splňují všechny požadavky, které jsou vyžadovány v objektu: Vynikající vzhled, velká stabilita, tepelnáa zvuková izolace, ochrana proti kouři a vloupání. Firma Hörmann mátotiž rozmanitý program s atraktivním poměrem cena - výkon.

 

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám