Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Vratové systémy Růžička - markýzy

Markýzy

Markýzy

Naše firma nabízí markýzy společnosti STOBAG.

STOBAG inovační podnik s výhradní výrobou ve Švýcarsku, nabízí kompletní sortiment textilní stínící techniky ve standardně vysoké kvalitě. Působí již více jak 30 let v celé oblasti této problematiky.

KAZETOVÉ CLONY STOBAG

TENDABOX je kompaktní sluneční kazetová clona dokonalé konstrukce se zajímavým tvarem a moderním designem. Při její konstrukci byly využity desetileté technické zkušenosti a nejnovější poznatky v tomto oboru. Estetický vzhled výrobku tvoří zaoblený tvar kastlíku a předního profilu. V zasunutém stavu Tendabox optimálně chrání použitou látku a ostatní mechanismy konstrukce a tím výrazně prodlužuje životnost celého výrobku. Na stranách umístěné obě upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení od vodorovného do svislého sklonu výsuvu. Výrobek je možný lehce obsluhovat klikovým mechanismem nebo komfortním motorem intelliMot případně powerFlex. Při výběru výrobku lze vycházet z více jak 150 látkových vzorů a mnoha barev konstrukce. Tendabox splní i nejnáročnější požadavky na estetický vzhled a dlouhou životnost.

ROZMĚRY TENDABOX S 8170: Min. šířka 202cm, Min. výsuv 150cm, Max. šířka 600cm, Max. výsuv 350cm

Tendabox působí estetickým vzhledem ve vysunuté i zasunuté poloze. Ovládání je možné ručně nebo elektromotorem. Úhel sklonu je plynule nastavitelný od vodorovné do svislé polohy. Pružiny ukryté uvnitř kloubových ramen zajišťují dokonalé napnutí látky. Kazetová konstrukce plně umožňuje montáž na stěnu i na strop.

CASABOX kazetová clona Casabox s kastlíkem malých konstrukčních rozměrů je výrazným doplňkem sortimentu firmy STOBAG v obobru uzavřených slunečních clon. Estetický vzhled kazetové clony s minimálními rozměry kastlíku 12,3 x 21,5 cm umožňuje její použití při požadavku maximálních rozměrů zastínění 500 x 225 cm. Praktický upevňovací systém je vhodný pro montáž na stěnu i na strop. Dokonalé ukrytí látky v kastlíku umožňuje výrazné prodloužení její životnosti. Casabox se převážně používá jako balkónová clona s využitím možnosti nastavení sklonu od vodorovné do svislé polohy a použitím volánu. Barva konstrukce je standardně bílá a dále je možné volit z palety barev Top-Ten, případně i z dalších barev.

ROZMĚRY CASABOX S 7170: Min. šířka 190cm, Min. výsuv 160cm, Max. šířka 500cm, Max. výsuv 225cm

Casabox lze využít jako klasické zastínění posezení. S malými konstrukčními rozměry se hodí také jako balkónová clona. Řeší i vysoké nároky použití. Kompaktní kazetový systém lze ovládat ručně nebo motorem.

 

 

 

 

 

Jaký typ vrat upřednostňujete?

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám