Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Rychloběžná průmyslová vrata

Rychloběžná vrataBez výpadků po kolizi díky podlahovému profilu SoftEdge. Rychloběžná vrata Hörmann s integrovanou funkcí Anti-Crash jsou mimořádně bezpečná a hospodárná. Osoby jsou lépe chráněny díky speciálním vlastnostem profilů SoftEdge (jsou vertikálně flexibilní), nedochází k poškození a z toho plynoucímu odstavení zařízení.

Rychloběžná vrata – standardně s řídicí jednotkou vybavenou FU

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.

Standardní řídicí jednotka s frekvenčním měničem

Všechna rychloběžná vrata Hörmann jsou standardně dodávána výkonnou řídicí jednotkou s frekvenčním měničem (FU). Životnost mechanických dílů vrat se tím mnohonásobně prodlužuje. Navíc vysoká rychlost otvírání a zavírání snižuje ztráty tepla a průvan na pracovišti.

Bezdrátové vyhodnocování kontaktní lišty

Bezdrátové vyhodnocování kontaktní lišty (vysílač a přijímač) je umístěno v boční vodicí kolejnici, kde je dobře chráněno. Spolehlivě a bezporuchově přenáší impuls zavírací hrany prostřednictvím infračerveného světla a nahrazuje spirálový kabel. Vysílač je napájen běžnými bateriemi (asi pro 100.000 otevření vrat).

Nepřerušitelný napájecí zdroj se sebekontrolou

Při výpadku proudu má nepřerušitelný napájecí zdroj (UPS) v záloze dostatek energie k otevření vrat a tím k zajištění bezpečného průchodu. UPS je zabudován do spínací skříně.

 

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám