Neděle 19. Leden 2020
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrataSekční vrata se otvírají svisle nahoru a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají pod stropem naplocho, přes otvor svisle nebo podle sklonu střechy. U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Velmi malá hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná.

Řízení jakosti

Prvotřídní výrobky vyžadují optimální podmínky ve všech provozních procesech. Certifikovaný systém řízení jakosti zajišťuje nejvyšší kvalitu od vývoje, přes výrobu až po expedici.

Moderní barevná úprava

Barevná vrata hrají při řešení objektu stále větší roli. Individualita ale nesmí vést k nižší kvalitě povrchu nebo k delším dodacím termínům. Ani zde nepřistupuje Hörmann na kompromisy. Počítačem řízené technologie pokrytí povrchu zaručují i u speciálních barev nejvyšší brilantnost barevného odstínu a barevnou přesnost při krátké dodací lhůtě.

Integrované dveře bez vysokého prahu

U integrovaných dveří bez vysokého prahu hrozí při každodenním procházení velmi malé riziko klopýtnutí a zranění. Velmi plochý práh z ušlechtilé oceli se zaoblenými hranami lze snadno přejíždět vozíky na nářadí nebo transportními vozíky.

Udává směr - s prosklením DURATEC® odolným proti poškrábání

Prosklení DURATEC® dostanete standardně, bez příplatku, u všech sekčních vrat s čirým umělohmotným prosklením. S umělohmotným prosklením DURATEC® si sekční vrata Hörmann i po několikanásobném čištění a silném namáhání zachovají dlouhodobě jasný průhled. Speciální povrchová úprava v kvalitě automobilových světlometů chrání tabulky trvale před poškrábáním a stopami po čištění.

Prověřený systém vypěnění

Aby se dosáhlo velké stability a tepelné izolace dvoustěnných lamel, je polyuretanová tvrdá pěna (100% bez freonů) naprosto rovnoměrně vypěněna ve vysoce technickém, počítačově řízeném procesu. To zaručuje vysoce stabilní lehké sendvičové konstrukce v osvědčené kvalitě.

Praktikovaná ochrana

životního prostředí Nejen při vypěňování tvrdou PU pěnou neobsahující žádné freony, ale i při nanášení barev šetří Hörmann životní prostředí. Nejmodernější regenerační zařízení na čištění odpadního vzduchu mnohonásobně snižuje spotřebu energie oproti starším metodám a již dnes splňuje budoucí zpřísněné limity.

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám