Neděle 17. Listopad 2019
logo Hörmann

Naší nejlepší reklamou
je Vaše spokojenost

Za dobu 15 let existence v oboru jsme uspokojili velké množství zákazníků, a to nejen profesionálním, ale i osobním přístupem.

Vratové systémy Růžička - vjezdové brány

Vjezdové brány

Vyrábíme a montujeme posuvné a otočné vzjezdové brány jakýchkoli rozměrů a provedení dle potřeb a přání zákazníka a to jak brány privátní pro vjezdy k rodinným domům tak brány průmyslové pro vjezdy do firemních areálů. Brány osazujeme elektrickými pohony a všemi standardními bezpečnostními prvky jako je tlaková vypínací automatika, světelné závory, výstražný maják atd. Povrchovou úpravu vjezdové brány provedeme dle objednávky zákazníka - žárové zinkování, metalizace zinkem, konečný nátěr barvou dle RAL apod.

Základní šedobílá RAL 9002 Bílý hliník RAL 9006 Světle šedá RAL 7035 Holubí šeď RAL 5014 Terakotové hnědá RAL 8028 Kamenná šeď RAL 7030 Ocelová modř RAL 5011 Hlinitá hnědá RAL 8003
Antracitově černá RAL 7016 Safírově modrá RAL 5003 Okrově hnědá RAL 8001 Jedlová zeleň RAL 6009 Rubínově červená RAL 3003 Okenní šedá RAL 7040 Mechově zelená RAL 6005 Světlá slonová kost RAL 1015

Samonosné vjezdové brány

Největší výhodou pro samonosné vjezdové brány je že v průjezdu se nenachází žádné vedení ani jiná překážka, která by narušovala průchod brány. Samotný pohon je umístěn mimo průjezdu v prostoru kotvícího sloupku. Pohon je možné ovládat tlačítkem, klíčovým spínačem, nebo dálkovým ovládáním. Pro případ výpadku el. proudu lze bránu odblokovat a otevřít nouzově i ručně. Brána je nesena (vedena) nad zemí pomocí vedení (kolejnice), které je umístěno vevnitř konstrukce oplocení. Bezpečnost uživatelů zajišťují infrazávory případně maják.

Elegantní moderní, ale i vysoce konzervativní designy ocelových výplní Vám dají široké možnosti sladění s architektonickým rázem Vašeho domu stejně jako stylem okolní krajiny. Bránu je možné vybavit kovovou (umělecky kované konstrukce, běžné ocelové, hliníkové), stejně jako plastovou anebo dřevěnou výplní. Ocelová provedení můžou být s povrchovou úpravou standardního žárově upravovaného povrchu anebo se speciální 4-vrstvou úpravou (viz. materiály a barvy výplní). Vhodné je použití do stávajících objektů, kde je hotová dlažba a ostatní stavební úpravy.

Křídlové brány

Luxusní charakter každé elegantní zahradě dodají vjezdové dvoukřídlovou brány. Toto tradiční řešení ve spojení se zajímavým designem a barevným provedením představuje ideální doplněk architektonicky zajímavé zástavby. Konstrukce je ukotvena na ocelovém nebo betonovém sloupu. Na zavěšení brány jsou použity pevné ocelové panty. Celý systém je možné otevírat buďto manuálně anebo jej motorizovat s použitím nadzemního či podzemního pohonu.

Typově se elektropohon určí dle požadované velikosti brány. Nadzemní pohon se umísťuje mezi pevný kotvící sloup a křídlem brány. Oproti tomu druhá možnost je řešena tak, že brána je usazena na podzemní pohon a v tomto místě se otáčí. Při obou provedeních je možné otvírání dovnitř i ven objektu. Spouštět otevírání brány lze pomocí klasického spínače, zámkového spínače a samozřejmě také dálkovým ovládáním. Při výpadku elektrické energie se dá pohon odblokovat a ovládat ručně. Pro bezpečnost uživatelů se používají infrazávory a maják. Výplně jsou stejně jako u samonosné brány ocelové, plastové, hliníkové a dřevěné. Rozměry můžou být přesně podle požadavku zákazníka, platí však že pro jednokřídlé provedení maximálně 2500 mm a pro dvoukřídlové montáže 5000 mm max.

Jaký typ vrat upřednostňujete?

Významní zákazníci

České dráhy, ČD Cargo, Letiště Praha, Panasonic AVC Networks Czech, Hitachi Home Electronics, Barum Continental, Ekostavby Louny  s.r.o., seznam významných zákazníků zde...

Galerie realizací

galerie realizací

Kontakt

Obchodně technický zástupce:
Milan Albrecht
+420 737 787 975
+420 730 100 060
 
Kudy k nám